TeSys D - pomocný kontaktní blok - 2 no + 2 NC - pružinové svorky, LADN223

301.71 Kč
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Přijímáme Alipay, West Union, TT,atd. Po potvrzení platby, zajistíme vám zásilka co nejdříve.

3. Prosím, pečlivě zkontrolujte dodací adresu, než jsme dodání.Pokud máte jakékoliv dotazy, budeme vás kontaktovat v čase.

4. Pokud si vyberete Prodávající Způsob Dopravy ,budeme zvolit expresní doručení, podle zboží a objednávky adresu.

5. Obvykle zboží bude odesláno na vás v čase.Někdy pár dní může být prodloužena pro celní nebo počasí.

6. Pokud jste neobdrželi svůj náklad do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dá vám správnou odpověď a léčebné schéma jako brzy, jak je to možné.Budeme řešit všechny vaše otázky, dokud jste spokojeni.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na to poslat zpátky od data, kdy jste jej obdržel.Je-li více než 7 dní, nebo to bylo použito,pak TAM BUDE ŽÁDNÉ NÁHRADY NEBO VÝMĚNY.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty, a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky,pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU , po oba Kupující a Prodávající zrušit transakci z Vzpiranichomutov.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky, jak jste potvrdil objednávku na Vzpiranichomutov.cz!

 

Související produkty

Car Audio Pojistky pro Povrchovou Montáž Jistič 30A 30A 50A 60A, 100A 150A AMP Manuální Reset 12V 24V Loď, Auto Pojistky
343.52 Kč
12V 24V 20A 30A 40A 50A 60A 80A 100A auto Auto Kolo Stereo Audio Solární Energie Jistič Resetovat Pojistku Domácí Solární Střídač Používat
144.18 Kč
Čepel Typu Pojistky Držák S LED Výstražné Světlo Pro Auta A Tříkolky Odolnost proti Korozi Odolný Držák Pojistky
127.15 Kč
12V 8-Way Auto Pojistky Sada Auto Pojistky Sada S 2 Relé Čepel Pojistka Bloky, Sady DC Pojištění Sedadlo S Terminály Block Kit
279.73 Kč
20 Způsob, Pojistky, Relé Box Držák Bloku Obvodu Protector s 40pcs Terminály Auto Auto Standardní Pojistky Holder Náhradní Díl
465.72 Kč