25cc 2 Taktní Ruční Zahradní Dvoře Plyn Petrol Leaf Blower Vakuové Energie 400CFM

2 370.39 Kč
review
5.00
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
  • Tlak: benzín provozovat vysavač
  • Jmenovitý výkon: benzínový vysavač
  • Značka: Amonstar
  • Typ: benzínové dmychadlo
  • Aplikace: dmychadlo
  • Číslo Modelu: JJ01-0019-DE
  • Použití: Komerční Výroba

Extrémně robustní a výkonné zařízení.Ideální pro čištění velkých ploch a pro vysávání trávy, postele, listy, papír, atd. Oba foukání a sání a sekání listí není žádný problém pro tento univerzální combi jednotka.I jako šikovný pomocník pro odklízení sněhu, toto zařízení je vhodné; jen odfouknout sníh z auta, chodníku nebo příjezdové cesty.

Vlastnosti:

Ergonomické rukojeti a anti-vibrační systém slibují pohodlnou práci.

Zakřivené foukačky vyjadřuje tlak vzduchu podle materiálů, tedy e.g.listy jsou foukané spolu mnohem efektivněji.

Rovná trubka se používá na pevném povrchu, tak, aby prach, štěrk, atd. nemá míchat až tak moc, a můžete ještě dostat vaše povrchy foukané čisté.

Výkonný a přesto úsporný motor je vybaven velkou nádrží.Tak, dlouhé a efektivní práce je zaručena v souvislosti s velkým chytit tašku.

Dodávané rovné a zakřivené foukačky, aby čištění na pevné / zpevněné plochy jako dětská hra, jako pomocí list dmychadlo na měkkém povrchu, např. trávníku.

Specifikace:

26ccm posunutí

Směs benzínu 1:25

nyní ještě silnější 0.13m3 / s maximální rychlost

Karburátor s primárním čerpadlem

Velké kolekce pytel pro odsávání

Masivní dláto dráp z kovu

Obsah balení:

1x benzín provozovat vysavač

2x obsahu trubice

2x foukačky

1x okapu

1x kolekce bag

1x olej smíchaný kontejner

1x uživatelská příručka

Některé další nástroje

Platba: 1. Platba musí být provedena do 15 dnů od ukončení aukce. 2. CELKOVÁ dlužná ČÁSTKA zahrnuje konečné aukční ceny plus S&H(Poštovné a balné).VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ: S&H NEZAHRNUJE POVINNOSTÍ, LOCATL DANĚ NEBO JINÉ DOVOZU POPLATKY.Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupující?s odpovědností.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země?s celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem. 3. Uveďte vaše speciální požadavky ve ZPRÁVĚ ČÁSTI POZNÁMKY, když provedete platbu.

Doprava: 1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (NEMÁME LOĎ PO BOX ) 2. Budeme vám e-mail sledovací číslo, jakmile položky odeslány, takže můžete sledovat své zásilky v detailu. 3. Máme loď položek, hlavně přes EMS, Hong Kong Post, Někdy:DHL,UPS,FedEx,TNT a Zvláštní Linky Expresní Služby. 4. Doba dodání: Obvykle potřebovat asi 6-12 pracovních dnů, aby se většina kapitálu a velkých městech, malých městech a odlehlých oblastech mohou potřebovat trochu více. 5. Téměř všechny zásilky budou doručeny přímo z našich několika sklady na ruce/dveře, to je více appreciately, že pokud necháte PODROBNÝ, ADRESU BYDLIŠTĚ S PLATNOU KONTAKTNÍ TELEFONNÍ ČÍSLO.

Záruka: 1. Všechny naše položky (pokud není uvedeno jinak) jsou jisti, být zbrusu nové a provádí s plně nejméně 12 měsíců Záruka. 2. Za škodu při příjezdu, prosím, družstevní fotit na poškození a poslat k nám pro ověření. 3. Pro potvrzené malý výrobek vadný na váš souhlas, můžeme vám poslat náhradní díly, většinou jsou zdarma, ale pro ty, drahé díly (například LCD DISPLEJ),stačí vrátit poškozené díly na výměnu dobrých. 4. Kupující nést poštovné za vrácení, musíme zaplatit znovu odeslat.

Zpětná vazba: Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy .To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

 

Související produkty

Chladicí ventilátor DP200A 120mm 23W Objímka Ložiska 220-240V Axiální ventilátor
193.96 Kč
Bezdrátové Ventilátoru Auto Workbench Nádvoří Počítače Odstranění Prachu Makita Univerzální Lithium Baterie Dobíjecí Elektrické Nářadí
2 521.47 Kč
JC-28080HBL2 280*280*Chlazení 80mm Ventilátor Průmyslový Axiální Ventilátor 220V 100W Vysoká Teplota Čisté Mědi Motor
1 293.06 Kč
5 Lopatek Tepla Powered Sporák, Krb Ventilátor Úsporu Paliva a Tichý Ecofan na Dřevo Log Hořák Ohřívače SF101G Pokles Lodní dopravy
745.45 Kč
130FLJ5 napájecí frekvenci, radiální ventilátor, radiální ventilátor, malý ventilátor, power120W
646.53 Kč
SUNON SF 8025 / AC 220 Axiální ventilátor 2082 HBL Průmyslové Chladicí Ventilátor 2 Dráty 80*80*25 mm dvojité kuličkové ložisko
198.92 Kč