Vyšívání Počítají Cross Stitch Kit Vyšívání - Řemesla 14 ct DMC Barev DIY Umění Handmade Decor - Klavír Kočka

430.59 Kč
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
 • Značka: Ankicoleman Vzory
 • Sada Typ: křížkové
 • Materiál: 100% Bavlna
 • Technics: Příze Barvené
 • Plátno Způsob Balení: Složené
 • Typ: Balíček
 • Vzor Typu: Zvíře
 • Výšivky Metoda: Cross-steh Práce
 • Rám: No
 • Použití: Domácnost Essentials/Dekorace
 • Vnější Obal: Pvc sáček
 • Styl: Americký Styl

Prosím přečíst celou stránku, opatrně, než si koupit! Steh: Počítají Cross Stitch Název: Piano Kočka: M&W E-commerce, Inc. Stehy: 182w x 182h Velikost: 13" x 13" (33.0 x 33.0 cm), Součástí kitu jsou: bílá barva 14 count Aida x-stitch tkaniny, Barvy, Symboly, Graf, barevně paleta nit a nit oddělovač s presorted 6-strand bavlna vyšívací nit, jehlu a úplné a anglický návod ~ Vše, co potřebujete k dokončení této křížkové projekt!

1. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

2. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

3. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz jste vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

2. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

3. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

1. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

2. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

3. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

1. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

2. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

 

Související produkty

Vyšívání Řemesla Vyšší Kvalitu Vyšívání Počítají Cross Stitch Kit Set 14 ct olejomalba Rhapsody In Blue II
478.22 Kč
Fialová Víla cross stitch kit lidí 18 karátů 11ct 14ct počítají tisk plátno stehy vyšívání DIY ruční šití
258.18 Kč
Elegantní květina(1) cross stitch sady 11ct 14ct počítají tisk na plátno nástěnné hodiny stehy vyšívání DIY ruční šití plus
215.29 Kč
Kvalitní Krásné Roztomilé Počítají Cross Stitch Kit Krmení Ptáků a Bird House Hnízdo
153.01 Kč
Paradise květina cross stitch balíček orchidej 18 karátů 11ct 14ct tkaniny bavlněné nitě vyšívání DIY ruční šití
301.28 Kč
Podzimní rhino dětské cross stitch kit kreslený 11ct 14ct pre razítko tisk plátno stehů výšivky DIY dreamcreate vyšívání
258.40 Kč
Přístav Lásky scenérie počítá tištěné na plátně 11CT 14CT DIY kit Kříž Steh vyšívání vyšívání Soupravy home dekor
735.10 Kč