Přenosný Integrovaný obvod tester IC testery tranzistor Metr údržba on-line Digitální LED ic tester

2 585.90 Kč
review
5.00
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Značka: Barry Století
  • Certifikace: CE
  • Poznámka: Baterie není součástí balení
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Integrovaný obvod tester
  • Typ Výstupu: Integrovaný obvod tester

Integrovaný obvod tester, tranzistor tester ic test,baterie není součástí balení Popis:

Repair Wizard je určen pro první linie personálu údržby navržený multifunkční údržba testeru, můžete si vybrat jiný test mode 5v režimu 3,3 v mode, auto mode test 74ch řady 74ls série, CD4000 série, HEF400 série, 4500 series operační zesilovače, rozhraní, třídy čip, optické, tranzistory automatické identifikace, zenerova regulátor hodnota identifikace, a tak dále. Vestavěný 13 druhů různých typů čip, datový model, tranzistor datový model více než 420 druhů, pokrývající většinu z 24 metrů nebo méně obvyklá zařízení, může výrazně snížit nároky na údržbu pracovního vytížení, zlepšit účinnost údržby.

Rozdíl mezi programátor a tester:

Programátor je hlavní funkcí je programování, spíše než zařízení, testování, testování zařízení pouze dodatečné funkce, to je logické, stát, čte se io nemůže diskriminovat Řady 74HC a 74LS série, a nemohou rozlišit CD4000 série a HEF4000 rozdíl .. trochu elektronické zdravý rozum lidí ví, že pomocí různých logických úrovní standardní 74hc řady 74ls řady CD4000 série je přesně stejný jako HEF4000 série, například, CD4068, CD4078 a HEF4068, HEF4078 tam logika funkční rozdíl není substituční, těchto zařízení představovaly určitý podíl.

Digitální čip, úroveň TTL standard a KOMUNIKACI na úrovni standardní údržba průvodce zcela posuzována podle jejich úrovně norem v zájmu zachování test spolehlivosti. Programátoři zpravidla pouze testování logické funkce je správné, a nemůže být testována na prahu. Například: programátor hledat 74HC00, programátor zobrazí pouze 7400, a nemůže ukázat, na jaké úrovni standard. Při stárnutí, pokles schopnosti řídit, měkké chyba testovací čip programátor, základní test nevychází. Repair wizard je založena na prahu k určení stejné, jako budou zobrazeny ve vyhledávání 74HC00 74HC00 vyhledávání 74LS00 74LS00 LS nebo HC režim, testovací čip, čip škody, bude považován za! A tak dále a naopak.

Návod:

Panel má pět tlačítek nahoru, dolů, vlevo, vpravo, a Enter.

Nahoru a dolů klávesy pro nastavení adresáře a změnit číslo modelu, levé a pravé šipky na levé a pravé pro pohyb kurzoru vyberte položku, kterou chcete změnit. Enter se používá k zapnutí počítače a provádět zkoušky příkaz.

Spouštění: stisknutím klávesy Enter na více než 2 sekundy pro spuštění.

Vypnutí: OFF adresář, stiskněte klávesu Enter a pak okamžitě vypnout.

2 v každém adresáři, který je více než 10 sekund, stiskněte Enter k vypnutí.

3 bez provozu po 60 sekund, automatické vypnutí

(Doporučuje se použít první režim vypnutí, nejvíce, aby se šetřila baterie.

Úvod pracovní princip:

Opravy průvodce 9v baterie laminované, stejná jako u běžného multimetru baterie, spotřeba je docela obyčejný digitální multimetr. Stiskněte klávesu enter, může spustit první boot automaticky provádět self-test, self-test napětí baterie je detekována a zobrazí se na obrazovce po průchodu více než dvě sekundy, když je napětí baterie pod 7v vyměňte baterie, aby byla zajištěna přesnost měření. Pokud není žádný poplach, můžete začít měření práce. Nativní AD 10 AD, teoretické řešení napětí 5v je 0.0048 v. Není vhodný pro měření vysokého výkonu tyristor vzhledem k použití baterie-poháněl. Zenerovy hodnota by měla být předmětem měřeno, může se podívat nejen na nominální hodnotu. Boot výchozí adresář je adresář pro vyhledávání. Obyčejný optočlen optočlen test až deset parametrů, jednoduché měření optočlen logic vztah nemá moc praktický význam, stroj může test sekundární optronu saturační napětí, pro referenci. Test běžných 4 nohy optronu.

Přepravní list:

1ks IC tester ( ne incldue adaptér nebo baterie)

 

Související produkty

42K43K35W Ultrazvuk Keramické Desky Generátor 40K50W Cleaner Vibrátor Snímač Ovládání Power Board
269.39 Kč
Inteligentní Rovnováhu Nabíjení Rady pro Ochranu 2S 18650 lithium Batterie Mobilní Satelitní
119.39 Kč
Vysoce Přesný Čip Kondenzátor Smd Testovací Klip, Krokodýl Klip Test Svítidlo Měděné Postříbřené Komponenty Zkušební Klip
142.67 Kč
Klimatizace WiFi Inteligentní Modul Inteligentní Řídicí Modul W416 Aplikace Mobilní Telefon, Dálkové Ovládání
344.82 Kč
Injekce Měřič Kyslíku Obsah Kyslíku Analyzátor Kyslíku Alarm OX-100A Balení Potravin Taška Kyslíku Metr
2 499.48 Kč
NOVÝ SOKKIA BDC58 BDC-58 Li-ion baterie PRO SOKKIA totální Stanice a SOKKIA, GPS RTK
969.79 Kč
ADF43501 ADF4350 PLL RF Zdroj Signálu Frekvenční Syntezátor Development Board /CY7C68013A USB desky logický analyzátor HAM radio
262.71 Kč