5D Diy Diamantový Malování Diamond Výšivky Domácí Dekoraci náměstí Kamenný Kříž Mozaika Domácí Dekoraci Barva silnici krajiny

404.08 Kč
review
4.00
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
 • Materiál: Pryskyřice
 • Vnější Obal: taška nebo box
 • Rám: No
 • Použití: Obrazy
 • Diamantový Tvar: Náměstí
 • Formulář: Trojrozměrný
 • Plátno Způsob Balení: Srolované
 • Styl: Evropský a Americký Styl
 • Vkládání Oblasti: Plné
 • Počet Barev: 30-45
 • Vzor Typu: scénický
 • Značka: DPF

Před vaší platby, prosím, přečtěte si následující obsah pečlivě, bude vám zaručí šťastný nakupování.

Maloobchod: přijímáme maloobchodní transakce od všech zákazníků po celém světě. Není nastaven minimální limit pro všechny komodity.

Velkoobchod: přijímáme velkoobchod od všech zákazníků po celém světě. Ve snaze zmírnit vaše zásob tlak, šarže jsme soubor je větší než nebo rovno 2 kusy. pokud chcete velké množství velkoobchod, prosím, kontaktujte nás, budeme diskutovat o velkoobchodní ceny, způsob dopravy a tak dále s vámi. Jsme přesvědčeni, že můžeme dosáhnout uspokojivé dohody.

Delivery agent: pokud jste zahraniční on-line prodejců, můžeme poskytovat přepravní služby agent pro vás. Prosím, jasně sdělte nám vaše kupující adresu informací při obchodování, budeme snaží být služby pro vás ve stejnou dobu, a budeme plně respektovat vaše obchodní tajemství, nikdy dělat nic poškozuje zájmy své chování.

Pokud vaše země a oblasti nejsou v zemi dopravu zdarma, můžete contac t s námi, my vám poskytne nejlepší způsob dopravy.

1. Doprava:

Naše výrobky jsou z pevninské Číny. Po vašem úspěšném zaplacení, budeme dodávat zboží v 5-7 pracovních dnů, vaše zboží vám obvykle dorazí do 7 do 50 pracovních dnů. Ve vzácných případech, je pravděpodobné, že zpoždění, které závisí na počasí a projít rychlost vaší zemi a zboží. Kdy zboží odesláno, budeme aktivně sledovat své zboží, doprava stát.

Obvykle používáme China Post malý balíček pro vaši dopravu, za normálních okolností, zboží bude dodáno v 20-40 dnů. Ale existují i další případy, může být odloženo, například, špatné počasí, zpoždění příjezdu ve vaší zemi a poštovní systém zpoždění odeslání místní pošta a tak dále. Proto, China Post pozemek dodací lhůta je maximálně 60 dnů.

2. Celní:

Poté, co zboží dorazilo ve vaší zemi, to může způsobit určité sazeb v některých zemích. Tato část sazebníku musí být hrazeny vámi . Budeme označit jako dárek nebo nižší hodnotu zboží, pro vás, jak ušetřit část z celních poplatků.

3. Po-prodejní servis:

Na veškeré zboží, které prodáváme, jsou přísně kontrolovány. Pokud zjistíte, že zboží, které jste obdrželi, má problém s kvalitou (non-umělé poškození) do 3 dnů. Prosím, fotit a kontaktujte nás, budeme měnit nebo vrácení peněz pro vás.

4. Zpětná vazba:

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s vaší zboží, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni se zbožím, prosím, kontaktujte nás, můžeme vyřešit jakýkoli spor s vámi místo odesláním negativní zpětnou vazbu na Vzpiranichomutov.cz. Děkuji moc.

 

Související produkty

Diamond výšivky prodej Vintage Víno Hroznové 3ks zátiší 5d diamond obraz plný diamond mozaika 3d obraz kamínky
522.83 Kč
Svět Slavný Obraz Van Gogha
236.20 Kč
Huacan Diamond Malování Krajiny Colosseum Diamond Výšivky Plné Drahokamu Obrázek Cross Stitch Craft Kit
101.29 Kč
4KS Diamond Obraz Plný Náměstí/Kolo Vyvrtejte Čtyři Sezóny Strom Scenérie Daimond Malby, Výšivky Cross Stitch Obrázek Z864
581.88 Kč
Plné Náměstí vrták 5D DIY Diamantový výšivky Bojové dragon Diamond Malování Cross Stitch Drahokamu Mozaika dekor dárek
150.86 Kč
HOMFUN Plné Náměstí/Kolo Vrtačka 5D DIY Diamantový Malování
92.67 Kč
80 krabic diamond malování box diamond výšivky doplňky diamond mozaika butterfly kabelka kontejner úložný box kabelku t
775.84 Kč
GLymg Diy Vyšívání Ruční práce 5D Diamond Výšivky Cross Stitch Kit Hub Dům, Dar, Diamant Zeď Umění Dekor
115.51 Kč