12 Otvorů Okarína Flétna Alto Klávesu C Flétna Zelda Ocarina Profesionální Hraní Ocarina Alto Legend of Zelda Lidové Hudební Nástroje

752.99 Kč
Skladem
Rychlé dodání
Obchod:
 • Číslo Modelu: 0037 Ocarina
 • Hlasový rozsah: 13 stupeň, z la na fa
 • Otvor Design: Otevřít
 • Klíčový materiál: Keramické
 • Materiál Těla: dolomit
 • Povrch Řemeslo: praskání a Ručně malované
 • Velikost: 17 *10 cm
 • Značka: SevenAngel
 • Původ: KN(Původu)
 • E Mechanismus: No
 • Tón: C
 • Povrchový Materiál: Keramické
 • Počet otvorů: 12 Otvory

12 Otvorů Okarína Alto C-Klíč Flétna, Okarína, Ruční práce Zelda Ocarina 12 Jamkové Okarína otevřený díry Lidový Nástroj

Ocarina je relativně jednoduché dechové nástroje tzv. "pět minut se učit hudební nástroj", pokud nechcete pochopit hudební znalosti, se můžete dozvědět z 6 otvorů okarína.

Je tam 6 děr a 12 otvorů okarína. Jsou různých tvarů, ale největší rozdíl je jiný hlasový rozsah, 6 otvorů okarína může vyhodit 10 stupňů zvuku, pomocí cross prstoklad, dokáže zahrát jednoduché melodie. 12 otvorů okarína může vyhodit 13 stupňů zvuku, s použitím vhodného prstokladu, může hrát většinu písní.

hlasový rozsah: rozdělen do soprán okarína, okarína alto, bass ocarina. soprán ocarina, jako zpěv ptáků, okarína alto jemná a plná, bass ocarina kulatý a hluboký. Vyberte si podle svých osobních preferencí, obecně řečeno, C-klíč okarína je často používán, pak G a F klíči.

Cena ocarina je vyroben podle výrobních a proces obtížnosti, okarína je vyroben keramika, jíl, hníst ručně a pak vypálit pražení, je obtížné, aby se a naladit. V procesu spalování pražení, protože teplota není kontrolována no, některé z nich snadno změnit,které vedou k bez úspěchu, takže náklady zvýší. Také ocarina je ručně s pomalou rychlostí, takže cena manuální ocarina nebude tak levné.

Balení obsahuje:

1* ocarina,

1* popruh

Prstoklad Otvor: navržen a produkován tuner osobně, a zaručit perfektní kvalitu tónu, vhodný pro ergonomický design, více pohodlí k thefingers.

Foukání Díru: použití pokročilé technologie, tón naladěn profesionální tuner, zaoblený roh design fouká díry je větší věda, humanizované, keramické materiál, životního prostředí, non-jedovatý.

Díru Zvuku: zvuk hole je navržen tak, aby konzistence proudění vzduchu, ať výslovnost více plné.

Pověsit Lano, Otvor: viset v krku, když se hraje na ochranu ocarina dobře.

Ručně malované

Záruka Kvality:

Máme profesionální QC týmu pro zajištění vysoké kvality výrobků a správné balení v každé zásilce.Jsme si jisti, že naše hudební nástroje mají přesný tón, atraktivní zvuk, hladký výkon a elegantní vzhled. Každý výrobek bude kontrolovány a testovány před odesláním, tak my vám nabízíme výrobek dobré kvality, ale nízké ceny, že budete mít spokojený produkt od nás.

Vrací:

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Zpětná vazba:

Jsme si velmi cení svůj názor a návrhy, jak kupující,uděláme, co bude v našich silách, aby získat co nejvíce pozitivní zpětnou vazbu k dispozici.pokud se vám nelíbí naše produkty pro jakéhokoli důvodu,prosím, neváhejte a pošlete nám svůj názor,budeme rádi, je moc!!!Prosím, kontaktujte mě přímo před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu!

2015 Nové 12 Otvorů Okarína Alto C-Klíč Flétna, Okarína, Ruční Práce Zelda Ocarina Crack Barevné Kreslení 12 Jamkové Okarína Lidový Nástroj

 

Související produkty

8 Děr Flétna Dlouhou Hudební Soprano Recorder Děti Vzdělávací Nástroj pro Klarinet Začátečníci Flétna, Dechové Nástroje
96.98 Kč
Panova Flétna 18 Trubky Multifunkční Panpipe Pryskyřice pro Studenty Hudební Nástroje Hudební Nástroj Dodávky
463.99 Kč
Čínský Ručně vyráběné Hulusi Bambus Tykev Dýně Flétna, Etnický Hudební Nástroj s jemným Pouzdro pro Začátečníky a Milovníky Hudby
732.30 Kč
STARWAY C Klíč, Vysoce Kvalitní Hořké Čínská Bambusová Flétna Flétna Tradiční Ručně vyráběné Dřevěné Flétnu Hudební Nástroj Profesionální
1 077.55 Kč
JUPITER KHS Flétnu Cupronickel Postříbřené 16 Uzavřel Otvory Klávesu C s pouzdrem Šroubovák dechové Nástroje
2 370.61 Kč
2020 Hot Prodej 1 Ks Profesionální Flétna Bambusové Hudební Nástroje, Ruční práce pro Začínající Studenty 19ing
88.79 Kč