• Typ: Fotbal Taktické Rady
  • Obsah Balení: 1 X Fotbalový Taktické Rady 1 X pero 24 X Magnet Tlačítka

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Fotbalový Taktické Rady

Popis:

Tato taktika složka je skvělé pro navrhování match-denní strategie a substituce, ale je také ideální pro plán školení a pomoci váš tým přijít s inovativní set-kus rutiny, které bamboozle opozice.Název Produktu: Fotbalová Taktická Tabule Materiál: PVC Rozměry: složený 32*24 cm, rozšířené 54*32 cm Hmotnost: cca 650 g Barva: černá kůže, barevné konání Použitelné scénáře: Další míčové hry,Fotbal, basketbal, volejbal sport Package Obsah: 1 * Fotbal Taktické Rady 1 * pero Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.